O firmie

KOTŁY ŻAR to polska firma z dużym powodzeniem  funkcjonująca na rynku od wielu lat. Od momentu powstania firma bardzo konsekwentnie dąży do podnoszenia jakości oraz wdrażania nowych produktów na bardzo wysokim poziomie technologicznym. Obecnie KOTŁY ŻAR to jedna z najbardziej znanych i liczących się na rynku firm, zajmująca się produkcją i dystrybucją kotłów grzewczych, automatyki sterującej oraz osprzętu. Firma posiada wieloletnie doświadczenie i realizuje politykę wybitnej specjalizacji w zakresie produkcji szerokiej palety kotłów węglowych oraz miałowych. Wielkość mocy produkcyjnych oraz liczba sprzedanych urządzeń stawia dziś firmę KOTŁY ŻAR w szeregu największych producentów kotłów grzewczych w Polsce.

Firma oferuje produkty zarówno pod marką własną, jak i produkty dedykowane dla dużych sieci handlowych.  

Oprócz działu produkcji kotłów firma dysponuje działem serwisowym szybko i skutecznie realizującym montaż i serwis kotłów. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę części zamiennych produkowanych w naszej firmie.

Firma świadczy również kompleksowe usługi w zakresie obróbki stali, tzn.: cięcia laserem, cięcia plazmą, obróbki plastycznej, spawania, usług ślusarskich, lakierowania elementów oraz montażu detali, podzespołów i konstrukcji z wyżej wymienionych materiałów.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich branż przemysłu, które wykorzystują artykuły metalowe, w szczególności do przemysłu: maszynowego, motoryzacyjnego, okrętowego, producentów metalowych mebli i akcesoriów meblowych oraz budownictwa itd.